ROTICS DAJE WIĘCEJ NIŻ TECHNOLOGIĘ
abyś wiedział ile zyskujesz
ROTICS - przemysł 4.0 i przemysł 8.0
Idziemy dalej by zrobić więcej.
Poznaj korzyści z tego, że my idziemy po więcej wdrażając ROTICS Przemysł 8.0©!
Nasze świeże spojrzenie na robotyzację produkcji nazwaliśmy ROTICS Fresh Eye. Niezwykle profesjonalne i odpowiedzialne spojrzenie na Przemysł 4.0 pozwoliło nam zrobić pionierski krok w przód. Krok ten kieruje nas na pozycję lidera w innowacyjnym podejściu do branży. Już teraz wdrażamy ROTICS Przemysł 8.0©. Poznaj atuty, które nie są wizją - są przyszłością w teraźniejszości.

Aktywnie udoskonalimy procesy wytwórczo produkcyjne Twojej fabryki. W systemie ROTICS Przemysł 8.0© wiesz na bieżąco o każdym etapie produkcji przez szybkie łącze internetowe. Dzięki ROTICS Przemysł 8.0© będziesz mógł odtworzyć każdy moment w procesie wytwórczym. Minimalna ilość pracowników sprawi, że procesy produkcyjne nie będą zależne od zespołu pracowników lecz pojedynczych wykwalifikowanych fachowców.
To nic innego jak spojrzenie na Twoją firmę tak jakby czas skoczył o 10 lat do przodu. Jesteśmy przekonani, że współpracując z nami odkryjesz niesamowite możliwości swojej fabryki. Z niedowierzaniem uświadomisz sobie jaki potencjał drzemie w Twojej firmie. Wybierz więc ROTICS Przemysł 8.0© i przekonaj się co naprawdę znaczy: szybkość, jakość i oszczędność.

Z systemem ROTICS Przemysł 8.0© otrzymasz wsparcie profesjonalnych inżynierów. Szybkie reakcje naszych specjalistów nie pozwolą Tobie na straty wynikające z przestojów z winy człowieka. Zainwestuj w przyszłość swojej fabryki.
ROTICS - robotyzacja produkcji
Oficjalnym partnerem technologicznym ROTICS jest Grupa GALERIS©. Grupa GALERIS© jest implementatorem systemu internetowego ROTICS - technology of the future. Wszelkie prawa zastrzeżone. 2019.
Grupa GALERIS