FRESH EYE
Co to takiego?
ROTICS - technology of the future
ŚWIEŻE SPOJRZENIE

To jedno z najistotniejszych fragmentów ROTICS Przemysł 8.0. Pełna robotyzacja oparta o ROTICS Przemysł 8.0 musi być tak przygotowana aby wyprzedziła czasy o 10 lat. Jak działa ROTICS Fresh Eye? Nasi specjaliści wnikliwie zbadają obecną formę działania Twojej firmy. Znajdą mocne i słabe punkty. Skupią się na tym, żeby tych mocnych nie utracić, a słabe zamienić na spójne z wiodącymi. Inżynierowie ROTICS zwrócą szczególną uwagę na te obszary działalności firmy, które wykonywane są dobrze, a mogą być zrobione perfekcyjnie.
RADOŚĆ Z EFEKTÓW

Widoczne efekty ROTICS FRESH EYE to nagroda za inwestycję. Podniesienie produkcji na wyższy poziom jest widoczny już podczas pierwszego uruchomienia linii produkcyjnej. Wtedy na własne oczy ujrzysz jak świeże spojrzenie udoskonaliło to co wydawało się być dobre.

ROTICS FRESH EYE ma jeszcze jedną istotną zaletę. Zostawia miejsce na dalszą modernizację lub powiększenie linii produkcyjnej. Dzięki temu wszelkie nowe produkty lub zwiększenie zapotrzebowania na już tworzone, nie spowodują przestojów w pracy.
Oficjalnym partnerem technologicznym ROTICS jest Grupa GALERIS©. Grupa GALERIS© jest implementatorem systemu internetowego ROTICS - technology of the future. Wszelkie prawa zastrzeżone. 2019.
Grupa GALERIS