PRZEMYSŁ 4.0
nowoczesna robotyzacja w ramach
Przemysł czwartej generacji
PRZEMYSŁ 4.0

To zaawansowana technologicznie i obecnie wiodąca metoda robotyzacji produkcji. Opiera się na doświadczeniu wykwalifikowanych inżynierów, odpowiednim doborze robotów, zbudowaniu linii produkcyjnej i wsparciu pomontażowym.

Przemysł 4.0 znacząco wpływa na rozwój firmy. Podnosi ją na wyższy poziom i daje niesamowite możliwości rozwoju. Ale czy pozwala na dalszy rozwój bez ograniczeń?
PRZEMYSŁ W RAMACH, KTÓRE SĄ BARIERĄ

Z łatwością i powodzeniem cały czas wykorzystujemy wszelkie możliwości systemu Przemysł 4.0. Opanowaliśmy wszystko co z nim związane do perfekcji. Pamiętamy jednak, że mieści on się w pewnych ramach, które my uznaliśmy za bariery. Z tego powodu postanowiliśmy rozwinąć go do formy Przemysł 4.0+. To pozwala nam modernizować już istniejące linie produkcyjne naszych klientów. Ale drogę do pełnych możliwości rozwoju Przemysłu 4.0+ otwarliśmy poprzez pionierski system ROTICS Przemysł 8.0©. Dowiedz sie więcej o tym czym on jest i o tym, że nic nie ogranicza nas w robotyzacji Twojej firmy.
Oficjalnym partnerem technologicznym ROTICS jest Grupa GALERIS©. Grupa GALERIS© jest implementatorem systemu internetowego ROTICS - technology of the future. Wszelkie prawa zastrzeżone. 2019.
Grupa GALERIS