W ROTICS zaczynamy od siebie
aby dać Tobie to co najlepsze
ROTICS - technology of the future
UŻYTE TECHNOLOGIE

Niniejsza strona internetowa została tak zaprojektowana aby była jak najprostsza w użyciu i w miarę możliwości intuicyjna. Dotyczy to wersji desktopowej i mobilnej. Pomimo prostoty jaką reprezentuje jest technologicznie zaawansowana. Prosimy pamiętać, że wersja mobilna strony internetowej ROTICS (www.rotics.com.pl), z której korzystasz na smartfonach i tabletach, jest ograniczona w stosunku do strony desktopowej czyli tej, którą otwierasz na komputerach stacjonarnych i przenośnych. Dotyczy to szczegółowych informacji, między innymi ważnych danych, które należy wygodnie oglądać na dużych ekranach. Niniejsza strona internetowa zawiera skrypty rozpoznające z jakiego urządzenia korzystasz i sama dostosowuje się do wygodnego korzystania z niej. Aby niniejsza strona internetowa wyświetlała się tak jak została zaprojektowana i zaprogramowana, zalecamy korzystanie z możliwie najnowszych dostępnych przeglądarek internetowych.

Ograniczenie odpowiedzialności właściciela witryny www.rotics.com.pl
Właściciel witryny wyklucza odpowiedzialność za treść, politykę w zakresie ochrony poufności lub funkcjonowanie wszelkich zewnętrznych stron/witryn internetowych, do których odsyłacze (linki) zamieszczone są w niniejszej witrynie internetowej.
Oficjalnym partnerem technologicznym ROTICS jest Grupa GALERIS©. Grupa GALERIS© jest implementatorem systemu internetowego ROTICS - technology of the future. Wszelkie prawa zastrzeżone. 2019.
Grupa GALERIS